NÁRADIE

AKÉ PNEUMATICKÉ NÁRADIE VÁM PONÚKAME ?

 
,,Ak potrebujete niečo zbrúsiť, zbúrať, zatĺcť, nastriekať alebo vyvŕtať, tak s náradím z nášho obchodu to bude hračka.“
 
 

Našim zákazníkom sa snažíme ponúknuť len tie najkvalitnejšie produkty, vďaka čomu je našim popredným dodávateľom pneumatického náradia spoločnosť BETA. Jedná sa o taliansku, veľmi kvalitnú značku náradia s vynikajúcim výkonom a výborne prepracovaným designom, ktorá je syntézou starých zručností a najmodernejších výrobných technológií. Dizajn každého z nástrojov je zameraný na dosiahnutie bezpečnosti, pevnosti, spoľahlivosti a ľahkého používania, vďaka čomu sú výrobky a materiály pravidelne obnovované, aby sa prispôsobili požiadavkám ich profesionálnych užívateľov. Značka Beta sa vyznačuje nielen dlhodobou tradíciou ale aj ďalekosiahlym pokrytím trhu naprieč celým svetom.

 
 
,,Pokiaľ máte teda záujem využívať len kvalitné náradie, na ktoré sa môžete stopercentne spoľahnúť vyskúšajte u nás pneumatické náradie Beta.“
 
 
 
Samozrejme, aby pneumatické náradie správne fungovalo, vyžaduje si svoje špeciálne príslušenstvo. Predovšetkým sa jedná o kompresor, ktorý je hnacím motorom pneumatického náradia, ale v neposlednom rade i upevňovaciu spojku, vzduchové hadice, nástavce a čepele, ktoré u nás taktiež nájdete vo veľmi vysokej kvalite.
Pri výbere sa môžete kedykoľvek obrátiť na náš vysokokvalifikovaný personál, či už osobne, telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.
 

CHCELI BY STE VEDIEŤ ĎALŠIE DETAILY ?

Kontaktujte nás ihneď - radi vám odpovieme na všetky vaše otázky!


 
Buy now