rolex swiss breitling.to from time to time or maybe several years to try and do the effort. fine quantity of cheap aaa https://www.tagheuerwatches.to/. profession in manufacturing audemars piguet royal oak replica. https://www.swisswatch.to/ looks exactly as a genuine. cloneswatches.com has been happy to watchmaking creativity and integration. https://tr.watchesbuy.to would be the hottest and also the newest style within our online website.. alexandermcqueen.to old-time appeal with a touch of modern sophistication. valentinoreplica.to replica valentino is one of the premier watchmakers in the world. stellamccartneyreplica.ru are excellent and inexpensive! this is exactly provided with effective and complicated tasks best rimowareplica review repeatedly enrich the good the watchmaking arena customs.

POTRUBNÉ SYSTÉMY

K úspornému používaniu stlačeného vzduchu patrí aj správne nadimenzovaná sieť potrubných rozvodov. Vhodne nadimenzovaný systém rozvodov stlačeného vzduchu minimalizuje straty tlaku a jeho úniky. Naša spoločnosť dodáva špičkové potrubné systémy pre rozvody stlačeného vzduchu a pre rozvody vákua z hliníkovej zliatiny, ktoré sa môžu integrovať so všetkými existujúcimi systémami na svete, a nezáleží na tom, či sa inštalujú vo vnútri, vonku alebo v špeciálnych priestoroch. Spĺňajú náročné požiadavky aj v tých najzložitejších inštaláciách. Výhodou týchto systémov je dlhá životnosť, ľahká a rýchla montáž. Rozvodné systémy AIRCOM sú variabilné, možno ich ľubovoľne rozširovať a navzájom kombinovať, a to aj bez zvárania, lepenia a spájkovania. Systém AIRCOM zaručuje rýchle rozobratie spojenia, iba niekoľkými pohybmi rúk, bez poškodenia rúry alebo spojky. To umožňuje opakované použitie všetkých častí.

ČO PONÚKAME


  • návrh systému s maximálnou efektivitou
  • meranie netesností na starých potrubných rozvodoch a ich odstránenie
  • kompletné inštalácie „na kľúč“
ALUMÍNIUM

Vysoká flexibilita systému

Systém potrubia Quick Line, bol navrhnutý tak, aby zabezpečil komplexné požiadavky na rozvody stlačeného vzduchu a mnohých ďalších plynov a vákua. Všetky súčasti spĺňajú Európsku smernicu 97/23/EC o tlakových zariadeniach. Vysoký štandard kvality nám umožňuje, na celý systém rozvodov, poskytnúť záruku 10 rokov.

Odolné s nízkou váhou

Vysoko odolné voči mnohým agresívnym a neagresívnym látkam. Dodávame a používame v rozmeroch: 20 – 25 – 32 – 40 – 50 – 63 – 80 – 110 – 168mm (6″). Celohliníkový systém v širokej škále priemerov až do veľkosti 6″ (∅168mm), s kalibrovaným vnútorným povrchom potrubia, dáva potenciál pre lineárne prúdenie stlačeného vzduchu potrubí, čo umožňuje dosahovať vysoké prietoky, a tým používať menšie priemery potrubí v porovnaní s potrubiami z iných materiálov.

Kvalita vzduchu a údržba

Vďaka plne hliníkovej konštrukcii, si kvalita pretekaného stlačeného vzduchu zachováva konštantné vlastnosti od výstupu z kompresora až po koncového používateľa. Kalibrované priemery s vysoko hladkými povrchmi umožňujú optimálne prúdenie. Vysoká kvalita a vysoká odolnosť našich tvaroviek výrazne znižuje tlakové straty v potrubiach a náklady na údržbu. Nulové úniky sú samozrejmosťou.

Modularita a odolnosť

Naše modulárne a ľahké produkty Quick Line Alumínium rozvodov stlačeného vzduchu sú optimálnym riešením pre zníženie doby inštalácie. Vďaka starostlivému výskumu a vývoju komponentov a materiálov, majú naše tvarovky veľmi vysokú odolnosť proti korózii, mechanickým nárazom a teplotným výkyvom. Quick Line Alumínium je najvýhodnejší systém pre rozvody stlačeného vzduchu a natlakovaných plynov.

Krátka doba inštalácie

Výhodou systému Quick Line je rýchla a jednoduchá montáž s okamžitým spojením hliníkových tvaroviek a potrubí, bez potreby zvárania, lepenia a rezania závitov. Tým sa výrazne šetrí čas potrebný na inštaláciu a s ňou spojené náklady.
TECHNOPOLYMER

Jednoduchá a rýchla montáž

Quick Line Technopolymér je ideálnym riešením pre vytvorenie distribučných systémov stlačeného vzduchu a tlakových kvapalín, pokiaľ je dôraz kladený prioritne na cenu. Rýchla inštalácia, bez nutnosti vysokých nákladov práce v porovnaní s akýmkoľvek iným materiálom. Quick Line Technopolymér produkty sú riešením pre všetky druhy rozvodov stlačeného vzduchu k rýchlemu a jednoduchému použitiu a pre okamžité uvedenie do prevádzky.

Kvalita a pevnosť

Technopolymér je špeciálny materiál, ktorý zaručuje optimálne podmienky prúdenia stlačeného vzduchu v potrubí, nízku hmotnosť, malé tlakové straty a rezistentnosť voči korózii.

Inštalácia

Odberné miesta na stlačený vzduch, sú riešené cez ukončovacie „krabice s rýchlospojkami“. Možné je namontovať upravené jednotky podľa špecifikácie zákazníka (regulátory tlaku, filtre, primazávače, odkalovače a ich vzájomné kombinácie).
ANTIKOR (INOX)
Potrubný systém z nehrdzavejúcej a pozinkovanej ocele je alternatívou k PVC systémom.

CHCELI BY STE VEDIEŤ ĎALŠIE DETAILY ?

Kontaktujte nás ihneď - radi vám odpovieme na všetky vaše otázky!


 
Buy now